DaNGeR HaCK Team

Söz konusu vatan ise,gerisi teferruattır.

AnasayfaKapıGaleriKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» BİLEŞİM
Perş. Ocak 02, 2014 7:41 pm tarafından sempatikhackerHYLT

» Selam Arkadaşlar
Salı Haz. 18, 2013 6:23 pm tarafından piergüven

» if you want to do help , come in
Ptsi Mart 25, 2013 8:06 pm tarafından Championn

» ben qeldim
Paz Mart 03, 2013 3:27 pm tarafından DamnRussians

» Acemioğlan geldi
Çarş. Şub. 27, 2013 12:25 am tarafından derbedercx

» Hack Dersi
Paz Şub. 10, 2013 12:08 am tarafından geuqhan

» face şifresi çalmam lazım
C.tesi Şub. 09, 2013 11:54 pm tarafından geuqhan

» TEK TUŞLA SİTE ÇÖKERT
C.tesi Şub. 09, 2013 12:44 pm tarafından besnile

» buyrun size pc hack
Ptsi Ara. 03, 2012 12:22 am tarafından Melankollia

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Paylaş | 

İşte Ünlü Türk Hacker

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cyberwarrior
Administratoravatar

Lakap : cyberwarrior
Ruh Hali :
Sanal Hayvan :

MesajKonu: İşte Ünlü Türk Hacker   Cuma Tem. 25, 2008 4:45 pm

, hacker’lık aleminin son efsanesi. Bir Türk, lakabı İskorpitx. Tüm dünyadan hacker’ların, çökerttikleri siteleri kaydettikleri, İtalyan güvenlik sitesi Zone-h’de, hack’lediği 141 bin siteyle ilk sırada. Önce Microsoft’un Meksika sitesini hack’lemesi olay oldu. 17 Mayıs’ta 43 bin siteyi 10 dakika içinde çökertmesiyle asıl sükseyi yaptı. Hack’lediği sitelere üzerinde Atatürk resmi olan bir Türk bayrağı ve PKK, Yunanistan, Fransa ve Ermenistan’la ilgili küfürlü bir mesaj bırakıyor.

Ancak onun hakkında, zehirli iskorpit balığından türettiği ismi ve yaşı dışında hiçbir şey bilinmiyordu. Baktık olmayacak, İskorpitx’in peşine düştük. İzini bulmamız iki gün sürdü. Önce web site tasarımcısı bir arkadaşına ulaştık. E- posta ile konuşma isteğimizi bildirdik. Uzun uzun derdimizi anlattık. Ertesi gün ikna oldu. Bizimle telefonla bağlantıya geçti. İskorpitx, 45 yaşında, Ege’de yaşıyor ve muhasebecilik yapıyor. Meğer bu hacker’lık işlerine de, internette tavla oynarken puanları çalınınca başlamış.

Nasıl başladınız bu işlere?

- Hacker’lıkla 2002’den beri ilgileniyorum. Bir hobi gibi. turk.net’te sanal tavla oynarken başladı bu merakım aslında. Bir gece oyunda tüm puanlarımı çaldılar. Çok da uğraşmıştım onları biriktirmek için. turk.net’in operatörlerine bildirdim durumu ama hiç ilgilenmediler. Ben de bunu nasıl yaptıklarını merak ettim ve kurcalamaya başladım. Kısa süre sonra, ne kadar puan varsa ele geçirdim. Muhasebeciyim aslında. 1989’da bilgisayarla muhasebe tutulmasına izin verildiğinden beri, bilgisayarla iç içeyim. Şimdi 45 yaşındayım, hálá boş zamanlarımda uğraşıyorum.

Dünyada hacker’lıkla ilgilenen herkes tanıyor sizi. Bu nasıl oldu?

- Beni Microsoft’un Meksika sitesini hack’ledikten sonra tanıdı çoğu insan. Microsoft’u hack’lemenin anlamı benim için çok büyük.

Peki, 17 Mayıs’ta 43 bin siteyi çökertirken bir amacınız var mıydı?

- Ermeni yasa tasarısı.

Kendinizi sanal ortamda bir savaşçı olarak mı görüyorsunuz?

- Yakında savaş meydanları, silahlar kalmayacak, tüm savaşlar dijital ortamda yapılacak zaten. Türk siteleri, PKK sempatizanları tarafından sürekli tehdit ediliyor. Sitelere Apo resmi ve marşlar bırakıyorlar. KKTC sitelerine de Rumlar saldırıyor. Bush Türkiye’ye geldiğinde, Brezilyalılar Türk sitelerine karşı savaş ilan etmişti. Binlerce siteyi korumaya aldım. Bunlardan biri de, KKTC Bayrak Radyo TV’nin sitesiydi. Sitenin webmaster’ı benimle bağlantıya /_newsimages/1622172.jpggeçip, işi devralana kadar, siteyi Rum hacker’lardan korudum. İskorpitx’in kötü bir amacı yok. Türklere karşı dijital ortamda yapılanlara bir karşılık vermek amacım. Bilişim alanında biz de varız demek. ABD ve Avrupalılara aslında ne kadar içi boş bir teknolojiye sahip olduklarını göstermek. Halkın duygularına tercüman olduğumu düşünüyorum. Ermeniler konusundaki suçlamalar çok ağır. Onlar bizim yumuşak tarafımızı buluyorlar. Biz de sanal ortamda onlara karşılık veriyoruz. Sitelere bıraktığım küfürlü mesaj, benim üslubum değil aslında. Ama böyle olmasını onlar istiyor
Kullanıcı profilini gör http://hackeriz.super-forum.net
HackerBy_Umut
Super Moderatoravatar

Lakap : By_Umut
Ruh Hali :

MesajKonu: hll   Salı Nis. 07, 2009 1:10 pm

klavyene sağlık.
Kullanıcı profilini gör http://www.google.com
scorpion
Administratoravatar

Ruh Hali :
Sanal Hayvan :

MesajKonu: Geri: İşte Ünlü Türk Hacker   C.tesi Eyl. 19, 2009 11:02 am

abi adamın mynette puanı çalınıyo,sonrada ortalığı dağıtıyo.öyle merakla olmazki bu iş.demekki adamda da potansiyel vrmış Very Happy lol!

replerinizi eksik etmeyin,hakettiysem sağ taraftaki artıya basınız Very Happy
Kullanıcı profilini gör
belalı

MesajKonu: Geri: İşte Ünlü Türk Hacker   Paz Şub. 07, 2010 2:17 pm

helal olsun abıme suan bısey bılmıyorum ama su ısı bı ogrenıyım bende rumlara saldırıcam klavyene ve mousene saglık abı
Kullanıcı profilini gör http://miroglu50@hotmail.com
furkan54ozan

MesajKonu: Geri: İşte Ünlü Türk Hacker   Ptsi Nis. 26, 2010 12:45 pm

Klavyene Sağlık
Kullanıcı profilini gör
dusunenceset

MesajKonu: helal olsun   C.tesi Tem. 10, 2010 2:05 pm

eline emegine mousena klavyene parmagına tırnagına saglık inşallah senin gibi olacaz abi bizde bu savaşta bizde varız diyecegiz
Kullanıcı profilini gör http://sehzade3406.azbuz.ekolay.net/categories.jsp?catID=1887365
mehmet
Misafir

MesajKonu: Geri: İşte Ünlü Türk Hacker   Perş. Tem. 29, 2010 4:17 am

arkadaslar bu fesbuhu nasıl kapata biliriz
Murat_Tü
Misafir

MesajKonu: Selam aleykum   Perş. Mayıs 26, 2011 1:02 am

Selam aleykum kardeslerim. Benim size bi ricam var.ben almanyadan size yaziyorum. bi site var ve bunlar islama hakaret ediyorlar. bu sitenin arkasinda zionistler oldugunu söylenyor yani büyük israel. bu sitenin yüzünden almanyada irkcilik oluyor ve müslümanlara nefret cogaliyor. lütfen bu siteyi cökertirseniz cok memmum olurum. sadece ben degil diger baska müslümanlar bence memmum olur. bu site sadece islama karsi vecok yalan konusuyor ve islamiyeti her yerden kötülemeye calisiyor. bence türkiyede sadece böyle siteleri cökertmek icin bi grup organize olmak lazim.

Inshallah siz bu ise bakarsiniz güzel kardesler.

Sitenin üzerinde pro israel ve pro amerika yaziyor. sitenin sahibi galiba amerikada oturuyor ve finanze israelden geliyor.

Selam aleykum

sitenin ismi:

www.
pi-news.net

İşte Ünlü Türk Hacker
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası